Soustředění Pasohlávky

V úterý 19.9. odjela část žáků 7. - 9. třídy na dvoudenní akci pořádanou ATC Merkur Pasohlávky s názvem „Ochrana člověka v případě vzniku mimořádných událostí“. Osvěžili si vědomosti z oblasti poskytování první pomoci a jak se zachovat při vzniku mimořádných událostí, viděli ukázky zásahu záchranných složek – policie, hasičů, vodních záchranářů a také psovodů s cvičenými psy.
Ke slovu přišla i zábava – trenažer surfu, tetování, wakeboardingová show a především večerní diskotéka. Vyhledávanou atrakcí byl simulátor, kde jste si mohli na vlastí kůži vyzkoušet, jak se cítí posádka automobilu, který se při havárii otočí na střechu. I přes velkou nepřízeň počasí zhodnotili naši „účastnící zájezdu“ akci jako zábavnou zajímavou a přínosnou. Dopravu žákům hradila škola z finančních prostředků získaných za sběr starého papíru a hliníku.

Mgr. Lucie Schmalzová, Mgr. Tereza Gladkovová

DSCN4455
bwd  Strana 1/3  fwd
DSCN4455
IMG_1498
IMG_1501
IMG_1502
IMG_1503
IMG_1504
IMG_1505
IMG_1506