Prevence

Školní metodik prevence: Mgr. Tereza Gladkovová
Konzultační hodiny pro žáky a rodiče: po domluvě kdykoliv

"Náplní činnosti školního metodika prevence je vytváření takových opatření, aby se na škole předcházelo rizikovému, nežádoucímu chování jako je např. záškoláctví, šikana, závislost (tabák, alkohol, drogy, hry, internet), rasismus, poruchy příjmu potravy apod.

Pokud se něco takového ve tvém okolí děje, nebo máš problém ty sám, můžeš se na mě kdykoliv obrátit..."

Webový portál JakouHru.cz

Víte jakou hru právě hraje Vaše dítě, ať už je to na počítači, konzoli či mobilu? Co je její náplní a jaká má rizika? Odpovědět Vám na tyto otázky může právě webový portál JakouHru.cz.

O hranicích mezi šikanou a škádlením

Jaký je rozdíl mezi těmito způsoby chování v dětském kolektivu?

Desatero pro rodiče

Desatero pro rodiče aneb deset aktivit, kterými můžu přispět ke snížení rizika, že mé dítě začne užívat drogy.