Webový portál JakouHru.cz

Víte jakou hru právě hraje Vaše dítě, ať už je to na počítači, konzoli či mobilu? Co je její náplní a jaká má rizika? Odpovědět Vám na tyto otázky může právě webový portál JakouHru.cz.

Portál JakouHru.cz vznikl právě proto, aby rodiče měli možnost dozvědět se o hrách, které naplňují volný čas jejich dětí, více. Nabídka her tvoří skutečně nepřebernou džungli, ve které se orientuje málokdo. Mezi hrami jistě najdete takové, v nichž jde jen o počty mrtvol a brutální násilí, ale i takové, které naučí vaše děti důležité dovednosti, a to lépe než kdokoliv jiný. Hry rozvíjejí logické myšlení, vyžadují promýšlet strategii, naučit se týmové spolupráci, osvojit si vedení, plánování, řešení krizových situací, budují kreativní přístup, trénují v komunikaci, učí cizí jazyky a další „soft“ i „hard skills“. A zároveň děti neuvěřitelně baví.

JakouHru.cz je tu právě proto, aby se rodiče o videohrách dozvěděli více. A není to jen starost o to, co dělá dítě ve volném čase. Jde i o to, co bude dítě dělat v budoucnosti a na jakých dovednostech a potenciálu svou budoucnost postaví.