Hudební představení Tisíc a jedna nota

Ve čtvrtek 8. března 2018 se v učebně třetí třídy ZŠ Zaječí konalo odpolední představení, na němž vystoupili nejen žáci ze školního sboru, ale i žačky z druhého stupně. Od listopadu jsme připravovali hudební pohádku Červená karkulka a děti pracovaly s velkým nadšením. Při přípravě vystoupení nám velmi pomohly výtvarné práce dětí ze třetí třídy. Děkujeme jim a také jejich paní učitelce Mgr. Marcele Juřenové. Na koncertě vystoupili i žáci, kteří reprezentovali naši školu v krajském kole pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek. Společně s žáky páté třídy jsme zahráli i malou hudební scénku s názvem Telefonní omyl. Na konci večera pak vystoupila Michaela Stratilíková, která nejdříve zazpívala píseň People help people, a potom spolu se spolužačkami zazpívaly píseň s názvem Jednou. Obě skladby si sama doprovodila na ukulele.

Jelikož jsme nechtěli hrát pouze pro rodiče, ale i pro širší veřejnost, zopakovali jsme stejný program o týden později. U obou vystoupení bylo vstupné dobrovolné. Celkem se vybralo 1450 Kč. Za peníze byly pořízeny dvě sopránové zobcové flétny, jedna altová zobcová flétna, agogo a rumbakoule. Všem moc děkujeme!

Mgr. Silvana Karafiátová

IMG_4844
bwd  Strana 1/5  fwd
IMG_4844
IMG_4845
IMG_4847
IMG_4848
IMG_4849
IMG_4851
IMG_4853
IMG_4854