Divadlo v angličtině

Ve čtvrtek 18.10. se žáci 7. a 8. třídy zúčastnili anglického divadelního představení o dvou bratrech Jack  a  Joe v Hustopečích.

Představení bylo velmi vtipné, všichni se zasmáli, všem se představení moc líbilo a zúčastnili by se ho znovu.

T. Přibylová

 Ve čtvrtek 18.10. jsme jeli do Hustopeč na anglické divadlo. Ze začátku jsme se báli, že tomu nebudeme rozumět. Do Hustopeč jsme jeli vlakem i autobusem. Když jsme byli v Hustopečích, tak jsme se těšili ještě více. Přišli jsme do kulturního domu, kde jsme si sedli do přední řady. Divadlo začalo a paní, co vystupovala v divadle, nám vždy rozbalila slovíčka, které uslyšíme. Hlavní postavy byly Jack a Joe. Jeden z bratrů se otrávil z houby a ten druhý běžel několika lesy, aby získal pomoc. Obešel několik lidí a žádný doktor…Když jel ve vlaku, potkal tam cizince, který měl problémy a na hrudi měl bombu. On ale neváhal a pomohl mu bombu zneškodnit. Po vlaku ho svezli kolemjdoucí na motorce k paní, co se vyzná v bylinách a dala mu protijed. On ji poděkoval a běžel za bratrem. Dal mu lék a brácha byl jako rybička. Jack a Joe jsou bráchové, jací mají být! Po skončení divadla jsme šli na autobus a všem se nám to líbilo!

M. Mikulica