Mikulovský zpěváček

Letos jsme se poprvé zúčastnili soutěže Mikulovský zpěváček, která byla založena před dvaceti pěti lety a soustředí se především na zpěv lidových písní, kroje a moravskou lidovou tradici. Jelikož se do soutěže přihlásil velký počet dětí, pořadatelé se rozhodli, že v sobotu 16. března zorganizují předkolo soutěže, jež se konalo v sále ZUŠ Mikulov. Marie Pokorná, Felix Józsa a Ondřej Toth úspěšně absolvovali toto předkolo a o týden později zpívali znovu v mikulovském kině. Zde je doprovázela cimbálová muzika Gracia. Ze soutěže si všichni tři odnesli diplomy a dary. Marie Pokorná se umístila na 3. místě, Felix Józsa získal 2. cenu a Ondřej Toth dostal dva diplomy – diplom za 2. místo a diplom poroty za hlasový projev.

Blahopřejeme našim zpěváčkům!

Mgr. Silvana Karafiátová