Aktuální informace

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/19787/virtual/www/domains/zszajeci.cz/wp-content/themes/fluida/includes/loop.php on line 270

Aktuální informace

Vážení rodiče, milí žáci,

od 12. 10. 2020 dojde k úpravám ve vyučování a v provozu školní družiny.

Žáci 1. stupně budou mít výuku beze změny.

V týdnu od 12. 10. do 16. 10. se budou prezenční výuky účastnit žáci 6. a 7. ročníku. Žáci 8. a 9. ročníku do školy nepůjdou a budou se vzdělávat distančním způsobem. Po změně ve školském zákoně je distanční způsob výuky pro žáky povinný. Každý den budou mít žáci 3 hodiny online výuky, zbylá část výuky bude offline. Zákonní zástupci jsou povinni omlouvat nepřítomnost žáků na online výuce. Upravený rozvrh bude zveřejněn prostřednictvím elektronické žákovské knížky.

V týdnu od 19. 10. do 23. 10. se budou prezenční výuky účastnit žáci 8. a 9. ročníku. Žáci 6. a 7. ročníku do školy nepůjdou a budou se vzdělávat distančním způsobem. I pro ně je distanční způsob výuky povinný.

Od 12. 10. bude zkrácen provoz školní družiny do 15.30 z důvodu pracovní neschopnosti paní vychovatelky. Děkujeme za pochopení.

Žáci, kteří se účastní distanční výuky, mají možnost po domluvě s vedoucí školní jídelny, si odebrat oběd do jídlonosiče v době od 11.00 do 11.20.

V případě dotazů mě neváhejte, prosím, kontaktovat. Děkuji.

Hezký den

s pozdravem