Výuka od 17. 5.

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/19787/virtual/www/domains/zszajeci.cz/wp-content/themes/fluida/includes/loop.php on line 270

Výuka od 17. 5.

Vážení rodiče, milí žáci,

od 17. 5. 2021 se prezenční výuky účastní žáci celého I. stupně.

Na II. stupni pokračuje výuka v rotaci, prezenční výuku budou mít žáci 7. a 9. ročníku. Žáci 6. a 8. ročníku budou mít distanční výuku.

Žáci I. stupně se budou testovat 1x týdně, žáci II. stupně se budou testovat 2x týdně. Po celou dobu pobytu ve škole platí povinnost nosit roušky nebo respirátor. I nadále platí, že žáci, kteří se neúčastní prezenčního vzdělávání, jsou automaticky omluveni.

Strávníci, kterých se týká prezenční vzdělávání, budou na oběd automaticky přihlášení. Pokud byste chtěli změnu, kontaktujte, prosím, paní Osičkovou.

Odpolední družina bude pro všechny žáky I. stupně, kteří běžně školní družinu navštěvovali. Ranní družina bude v provozu od 6.15.

V případě dotazů mě, prosím, kontaktujte.

Hezký den

s pozdravem