Cyklovýlet Novomlýnské nádrže

Cyklovýlet Novomlýnské nádrže

Žáci 6. a 7. ročníku se letos vydali na 2. ročník cyklovýletu (O)kolo pod vedením třídních učitelů včetně servisního technika a jednoho doprovodu ze stran rodičů. Tentokrát jsme zvolili delší trasu – 42km – která převážně vedla podél Novomlýnských nádrží. Cestou jsme odehráli dvě soutěže: slalom okolo kuželů a rychlostní jízdu přes most. Cesta byla rozmanitá, vedla účastníky cyklotrasou i mimo ni, zažili jsme spolu legraci, ale i rozhořčení, zejména z výšlapu do kopců. Došlo i na pád, který se neobešel bez zdravotního zásahu. Nakonec jsme zdárně přijeli k vinařství U Kapličky, kde byla jízda ukončena a rozjeli jsme se oddychnout do svých domovů. Chceme všechny cyklisty i cyklistky pochválit za vzorné chování a zejména za překonání vlastních sil. Příští rok se opět budeme těšit na 3. ročník, který se, doufám, uskuteční v podobném počtu a seskupení.

Mgr. Lucie Dědáková, Mgr. Marek Kožušník