Den dětí v 1., 2. a 3. třídě

Jak slavili den dětí žáci první, druhé a třetí třídy? 1. června se děti u školy shromáždily s výletními batůžky, aby je autobus odvezl do Mikulova, kde se všichni měli možnost seznámit s prostředím profesionální hasičské zbrojnice. Páni hasiči nám ukázali veškerou techniku na svém vozu a popsali k čemu slouží. Za doprovodu sirén a blikaček jsme zase nastoupili do autobusu a ten nás převezl do Sedlecké Zoo. Kdo jste ještě v této sympatické Zoo nebyli, doporučujeme si tam v létě výlet naplánovat také. Přírodní vodní nádrže osázené lekníny, voliéry s exotickým ptactvem, různými savci, primáty i budova terárií, stejně jako domácí chovná zvířata v ohradách kolem tůněk a mokřadů určitě stojí za zhlédnutí.

Mgr. Hana Pospíšilová