Lyžařský kurz v Hynčicích pod Sušinou 2022

Lyžařský kurz v Hynčicích pod Sušinou 2022

Zatím nejkrásnější týden zimy zažilo 32 žáků naší školy v lyžařském středisku „Kraličák“ na lyžařském výcviku. Pod vedením tří instruktorů z Univerzity Palackého v Olomouci se někteří žáci naučili lyžovat od začátku a jiní se ve svém lyžařském umění zdokonalovali na skvěle upravených sjezdovkách. Večery i podvečery strávili na horské chatě Spartak při přednáškách o pobytu na horách, lyžích, výstroji a výzbroji i první pomoci a také se spolu bavili při hrách a soutěžích, které pro ně připravily p. učitelky. Němetzová, Schmalzová a Medková. Na závěr předvedli své dovednosti při závodech ve slalomu:

1. Jiří Šilinek ,        Barbora Šlancarová

2. Adam Šilinek,    Katka Buchtová

3. Ondřej Osička,   Nikola Králíková

Všem žákům patří pochvala za snahu i disciplínu. Těšíme se na příští rok.

Mgr. Alena Medková, vedoucí LVZ