Na ZŠ Zaječí vydávají 3. nejlepší časopis z celé ČR

Školní časopis Z@jíček, který poprvé světlo světa spatřil v říjnu roku 2021, slaví další ze svých úspěchů!

V loňské roce jsme za svou krátkou dobu působnosti získali na soutěži všech školních časopisů, které se účastní redakce z celé republiky, 1. místo za nejlepší titulku (nejlepší titulní strana).

V letošním roce jsme opět s naším časopisem postoupili až do celostátního kola a byli jsme velmi zvědaví, zda se na nás i letos štěstí usměje a jak se náš časopis bude líbit kritikům a komisi.

A jak to dopadlo tentokrát? Přímo fantasticky! Máme obrovskou radost, že se s Vámi můžeme podělit o naši radost, protože byla a stále ještě je převeliká!!!

S velkou hrdostí bychom rádi oznámili, že ze soutěže Školní časopis roku 2023, jejíž vyhlášení se konalo v Brně na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v rámci Multimediálního dne 2023, vezeme tentokrát dokonce ocenění dokonce dvě, a to:

• 3. místo za nejlepší grafiku (v celé ČR – II. stupeň ZŠ)
  • 3. místo za nejlepší časopis (v celé ČR – II. stupeň ZŠ)

Děkujeme Vám všem za podporu a přízeň! My to děláme rádi, baví nás to a jsme šťastni, že se naše práce líbí i jinde a hlavně Vám, milí čtenáři!