Návrat k prezenční výuce

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/19787/virtual/www/domains/zszajeci.cz/wp-content/themes/fluida/includes/loop.php on line 270

Návrat k prezenční výuce

Vážení rodiče, milí žáci,

od pondělí 30. 11. 2020 se prezenční výuka týká všech žáků I. stupně a žáků 9. ročníku. Učit se budou podle klasického rozvrhu, který bude zveřejněn v elektronické žákovské knížce.

• Žáci 6. – 8. ročníku se budou vzdělávat týden prezenčně a týden distančně.
  • V týdnu od 30. 11. do 4. 12. budou mít prezenční výuku žáci 7. ročníku. Distančně se budou vzdělávat žáci 6. a 8. ročníku.
  • Další týden (od 7. 12. do 11. 12.) se budou prezenčně vzdělávat žáci 6. a 8. ročníku. Žáci 7. ročníku se budou vzdělávat distančně. Tímto systémem se budou žáci 6. – 8. ročníku střídat až do odvolání.
  • Všichni žáci i zaměstnanci školy musí nosit roušky, respirátory nebo jinou ochranu dýchacích cest po celou dobu pobytu ve škole. Ochranný štít se nepovažuje za ochranou pomůcku bránící přenosu kapének.
  • Dojíždějící žáci budou do školy vpuštěni hned po příjezdu autobusu, ostatní žáci budou vcházet do školy následovně:

1., 2., 3., 7., 8. ročník mezi 7. 40 a 7.48

4., 5., 6., 9. ročník mezi 7. 50 a 7.58

• Prostory školy budou pravidelně větrány, proto, prosím, přizpůsobte oblečení žáků krátkému, ale intenzivnímu větrání.
  • Bude kladen důraz na zvýšenou hygienu a dezinfekci vnitřních prostor.
  • Připravte, prosím, pro své děti více roušek, kdyby došlo k jejich znehodnocení.
  • Provoz ranní družiny bude zrušen, odpolední družina bude do 16.00 a z personálních důvodů bude pouze pro žáky 1. – 3. ročníku.
  • Stravování je pro přihlášené žáky zajištěno.
  • V případě jakýchkoliv dotazů mě, prosím, kontaktujte.

Mgr. Vlastimil Cymorek