Prezenční výuka pro 1. a 2. třídu

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/19787/virtual/www/domains/zszajeci.cz/wp-content/themes/fluida/includes/loop.php on line 270

Prezenční výuka pro 1. a 2. třídu

Vážení rodiče,

žákům 1. a 2. ročníku začíná 18. 11. 2020 opět prezenční výuka. Učit se budou podle klasického rozvrhu, který bude zveřejněn v elektronické žákovské knížce.

Všichni žáci i zaměstnanci školy musí nosit roušky, respirátory nebo jinou ochranu dýchacích cest po celou dobu pobytu ve škole. Ochranný štít se nepovažuje za ochranou pomůcku bránící přenosu kapének.

Prostory školy budou pravidelně větrány, proto, prosím, přizpůsobte oblečení žáků krátkému, ale intenzivnímu větrání.

Bude kladen důraz na zvýšenou hygienu a dezinfekci vnitřních prostor.

Připravte, prosím, pro své děti více roušek, kdyby došlo k jejich znehodnocení.

Provoz ranní družiny bude zrušen, odpolední družina bude do 16.00. V každém oddělení družiny budou žáci stejného ročníku.

Stravování je pro přihlášené žáky zajištěno.

V případě jakýchkoliv dotazů mě, prosím, kontaktujte.

Mgr. Vlastimil Cymorek