Poslední školní den roku 2019 na 2. stupni

Poslední školní den roku 2019 na 2. stupni

Šesťáci, sedmáci, osmáci i deváťáci si v třídnických hodinách uspořádali vánoční posezení s horkým čajem a cukrovím. Hráli různé hry, rozdali si dárečky a popřáli si vše nejlepší do nového roku. Na schodech si zazpívali koledy a deváťáci program zpestřili společným vyprávěním vánočního příběhu, ve kterém vše začínalo na písmeno V. Poslední školní den roku 2019 jsme zakončili florbalovým turnajem, ve kterém zvítězil tým osmáků. Na druhé místo se zaslouženě probojovali šesťáci a třetí skončili deváťáci. Přátelský zápas si přišli zahrát i páťáci. Vítězný tým osmáků si nakonec zahrál proti zaměstnancům školy. A jak zápas dopadl? Přežili jsme, takže se na vás ve škole těšíme v pondělí 6. ledna 2020!

Mgr. Lenka Němetzová