Poslední školní den roku 2022

Poslední školní den roku 2022

Ve středu 21. prosince jsme si užili poslední školní den roku 2022.

Předvánoční náladu zaručilo tradiční společné zpívání koled na schodech, které si s žáky připravila paní učitelka Kratochvílová. Pár zajímavostí o vánočních tradicích jiných států nám pověděl M. Staněk a my jsme si v kvízu ověřili, co jsme si zapamatovali.

Ve třídách se popíjel čaj, ochutnávalo cukroví a předávaly se dárečky.

Na 2. stupni proběhl florbalový turnaj mezi jednotlivými třídami. Opět se vítězem tohoto turnaje stala 8. třída, radost z dalšího poháru byla veliká! Osmáci si pak poměřili síly s hvězdným týmem zaměstnanců naší školy a…. prohráli 🙂 Zápas to byl ale velmi zajímavý a bylo se na co dívat 🙂

Navzdory obrovské nemocnosti, hlavně na 1. stupni (přítomno pouze 17 dětí), jsme se poslední školní den roku 2022 skvěle bavili.

Mgr. Lenka Němetzová