Uzavření školy

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/19787/virtual/www/domains/zszajeci.cz/wp-content/themes/fluida/includes/loop.php on line 270

Uzavření školy

Vážení rodiče, milí žáci,

dle nařízení Vlády ČR se od zítřejšího dne, tj. 14. 10. 2020 přechází na naší škole na distanční způsob výuky.

Na I. stupni Vás bude ohledně distanční výuky kontaktovat třídní učitelka, na II. stupni najdete rozvrh online výuky přímo v rozvrhu. V týdnu od 26. do 30. 10. mají žáci prodloužené podzimní prázdniny a distanční výuka neprobíhá.

Školní družina bude uzavřená.

Žáci mají možnost si do jídlonosiče odebrat oběd za běžnou cenu v době od 11.00 do 11.30. V současné době mají všichni žáci obědy odhlášeny (kromě zájemců z řad žáků 8. a 9. ročníku). Pokud budete mít někdo o oběd zájem, nahlašte se, prosím, u paní Osičkové ještě dnes – monikaosickova@post.cz, 539 004 052. Obědy nebudou vydávány v týdnu od 26. do 30. 10.

V případě jakýchkoliv dotazů, mě, prosím, kontaktuje.

Hezký den a pevné zdraví

s pozdravem

Mgr. Vlastimil Cymorek