Zprávy z Hynčic

Zprávy z Hynčic

Posíláme první zprávy do Zaječí. Dojeli jsme v pořádku, sněhu je málo, ale je. Odpoledne jsme už lyžovali, všichni to parádně zvládli. Po večeři jsme se seznámili s řádem kurzu a bílým kodexem a večer si zahráli několik zábavných her.

Druhý den na horách nám celý propršel, ale počasí navzdory jsme dopoledne nadšeně lyžovali. Odpoledne bylo odpočinkové, vyslechli jsme si přednášku člena horské služby a večer jsme se bavili u kvízu.

Hurá! Ve středu nám sněžilo! Užili jsme si lyžování celý den! Pádů bylo méně a méně, nadšení z lyžování více a více. Na oběd byly výborné buchtičky s krémem a druhá večeře (chleba s pomazánkou) byla hned pryč. Večerní přednáška byla o historii a trendech v lyžování a večer byl opět plný zábavných her.

I ve čtvrtek nám celý den sněžilo, tak jsme si lyžování užili o 106! Došlo i na natáčení pokroků našich lyžařů. Na videa jsme se podívali večer a všichni měli radost, že jim lyžování tak jde. Večerní zábava tentokrát byla v režii dětí. Ty připravily hry pro ostatní, předváděly scénky, říkaly vtipy – zábava byla veliká!