Čtvrté místo v okresním kole v basketbalu dívek

Čtvrté místo v okresním kole v basketbalu dívek

Ve čtvrtek 27. února se naše žákyně zúčastnily okresního kola v basketbalu ve Valticích. A hned v prvním utkání si připsaly první výhru od návratu Zaječí do této soutěže v minulém roce, když po výborném výkonu porazily domácí Valtice 6:2. V dalších utkáních už se projevila kvalita a zkušenosti soupeřů a náš tým postupně podlehl Kobylí, Lanžhotu a ZŠ Kupkova (Břeclav). Přesto jsme nakonec dosáhli na výborné čtvrté místo v okrese, čímž jsme vylepšili loňské umístění hned o dvě příčky a doufejme, že naše výsledky budou i v budoucnu lepší a lepší.

Sestava: Monika Brandeiská (kapitánka týmu), Martina Tomešková, Klára Kmoníčková, Vanessa Robošová, Eliška Pálková, Natálie Macálková, Izabela Stojanova a Tereza Přibylová

Nejlepší střelkyně: Martina Tomešková 4 body, Vanessa Robošová a Eliška Pálková 2 body, Klára Kmoníčková 1 bod

Mgr. Milan Strmiska