Páté místo v okresním kole v basketbalu chlapců

Páté místo v okresním kole v basketbalu chlapců

V úterý 10. března se naši žáci zúčastnili okresního kola v basketbalu ve Valticích a i tým kluků prokázal, stejně jako před dvěma týdny holky, oproti loňskému roku zlepšení a dočkal se první výhry po návratu naší školy do soutěže. V základní skupině sice náš tým podlehl pozdějšímu vítězi Valticím a také Drnholci, ale v souboji o páté místo jsme v dramatickém zápase zvítězili nad Lanžhotem. Utkání skončilo remízou a rozhodnutí přinesl až rozstřel v trestných hodech. V něm prokázal pevné nervy kapitán týmu Miloš Mikulica, který proměnil první dvě střely, zatímco soupeř obě minul a v nejkratším možném čase jsme tak mohli oslavit výhru a konečné páté místo.

Sestava: Miloš Mikulica (kapitán týmu), Filip Foretta, Daniel Strýček, Samuel Štefka, Nikolas Havlena, Filip Konečný, Dalibor Krčka, Ondřej Hassmann, Mikuláš Strýček, Jan Líbal, Jiří Šebesta, Ondřej Leitner, Tomáš Barvík

Nejlepší střelci: Filip Foretta, Miloš Mikulica a Nikolas Havlena 2 body

Mgr. Milan Strmiska