Pomůcky pro nový školní rok

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/web/virtuals/19787/virtual/www/domains/zszajeci.cz/wp-content/themes/fluida/includes/loop.php on line 270

Pomůcky pro nový školní rok

Vážení rodiče,
pro nadcházející školní rok hromadně nakupujeme pro žáky pracovní sešity a některé výtvarné potřeby. Seznam s počtem a cenami školních potřeb rozdáme žákům na začátku září, peníze budeme vybírat do konce října. Prosíme, abyste s těmito výdaji ve svém rozpočtu počítali.

Seznam pomůcek pro první třídu, které zakoupí rodiče:

• Aktovka
  • Přezůvky (světlá podrážka)
  • Desky na sešity
  • Krabička/box na svačinu, láhev na vodu
  • Obaly na sešity a učebnice (stačí koupit až v září, podle rozměrů učebnic)
  • 1 krabička papírových kapesníků (do třídy)
  • 2 trojhranné tužky č 2 nebo HB
  • Ořezávátko se zásobníkem na odřezky
  • Do TV: kraťasy, tričko, tepláky, tenisky nebo cvičky se světlou podrážkou + tenisky na venkovní hřiště
  • Pytlík na cvičební úbor (nejlépe z textilu se šňůrkou na stažení)
  • Do VV: zástěra/košile, hadřík, velké desky na výkresy
  • Do M: 5 prázdných krabiček od malých zápalek (na papírové mince: 1,2,5,10,20), plechovou krabičku od bonbonů ENERGIT na kartičky číslic
  • Kroužkový blok s foliemi na žákovské portfolio
  • Kroužek na klíče (klíčenka)

Později (nejdříve v průběhu listopadu) pero – včas upřesním

Co nebudeme potřebovat: Desky na písmenka a číslice, pytlík na uvázání pod lavici pro pomůcky na VV, (? pouzdro/penál: na lavici bude připevněný stojánek na psací potřeby, které budou stále na svém místě, takže není třeba vše nosit každý den ze školy a zpět, doporučuji však něco na volné chvíle, doma, ve družině, …)

• Škola všem zakoupí:
  • učebnice a pracovní sešity (Nakladatelství Nová škola – řada AMOS) + MiUČ, písanky, ostatní sešity (512, 511, 5110)
  • mazací tabulka + stíratelné fixy
  • pravítko na podtrhávání
  • pryž
  • pastelky vysouvací (koh-i-noor Scala)
  • voskovky
  • lepidlo v tyčince
  • nůžky
  • barevné papíry a výkresy
  • vodové barvy
  • štětce
  • kelímek na vodu

Samostatně si žáci 2. roč. zakoupí:
Sešit č. 512 – 5x, č. 523 – 2x, notový sešit, deníček 644 – 1x
1x balík papírových kapesníčků, obaly na sešity a učebnice, pouzdro (pero, 2 tužky č. 2, 3, lepidlo, pastelky, fixy, gumu, ořezávátko, hadřík na pero), desky na sešity.
Do Vv – hadřík na utírání štětců, zástěru, desky na výkresy, kelímek na vodu.
Do Tv – pytlík na cvičební úbor, cvičební úbor a obuv do tělocvičny i na hřiště, přezůvky do třídy (ne s černou podrážkou).

Samostatně si žáci 3. roč. zakoupí:
Sešit č. 520 – 1x, 523 – 10x, 644 – 1x, 440 – 1x.
Obaly na sešity a učebnice, přezůvky (ne s černou podrážkou), vybavené pouzdro – 2 tužky č. 2 a č. 3, 2 pera, guma, hadřík na pero, pastelky, fixy, nůžky, lepidlo, pravítko 30 cm, trojúhelník s ryskou, kružítko,
Do VV – desky na výkresy, zástěra, hadřík na štětce, kelímek na vodu, do Tv – pytlík na cvičební úbor, cvič. úbor, obuv do tělocvičny i na hřiště.

Samostatně si žáci 4. roč. zakoupí:
Sešit č. 440 – 1x, č. 523 – 7x, č. 524 – 5x, č. 624 – 1x; notový sešit (nemá-li z dřívějška), č. 5110 – 1x (velké čtverce 1×1 cm), tvrdá dvojitá fólie A5. Obaly na sešity a učebnice, psací potřeby, gumu, pravítko 30 cm, trojúhelník s ryskou, kružítko, desky na sešity. Do Vv – kreslicí podložku A3, hadřík na utírání štětců, nádobku na vodu, pastelky, zástěru, lepidlo, nůžky. Do Tv – pytlík na cvičební úbor, cvičební úbor, obuv do tělocvičny i na hřiště, přezůvky do třídy – ne s černou podrážkou.

Samostatně si žáci 5. roč. zakoupí:
Sešit č. 440 – 2x, č. 444 – 1x, č. 523 – 5x, č. 524 – 3x, č. 544 – 4x, č. 624 – 1x, notový sešit (nemá-li z dřívějška), č. 5110 – 1x (velké čtverce 1×1 cm).
Obaly na sešity a učebnice, psací potřeby, tužka č. 2 a č. 3, gumu, pravítko 30 cm, trojúhelník s ryskou, kružítko, pastelky, desky na sešity.
Do Vv – kreslicí podložku A3, hadřík na utírání štětců, nádobku na vodu, zástěru, lepidlo, nůžky. Do Tv – pytlík na cvičební úbor, cvičební úbor a obuv do tělocvičny i na hřiště, přezůvky do třídy – ne s černou podrážkou.

Samostatně si žáci 6. roč. zakoupí:
Sešity č. 440 – 3x, č. 444 – 1x, č. 520 – 1x, č. 524 – 6x, č. 540 – 3x, č. 544 – 8x, č. 624 – 1x, č. 644 – 2x, č. 545 – 1x, notový sešit.
Obaly na sešity a učebnice, psací potřeby, tužku č. 2 a č. 3, gumu, pravítko 30 cm, trojúhelník s ryskou, úhloměr, kružítko, pastelky a fixy.
Do Vv – kreslící podložku A3, hadřík na utírání štětců, nádobku na vodu, lepidlo, nůžky, pracovní oděv (do Vv + Pč).
Do Tv – pytlík na cvičební úbor, cvičební úbor (tričko, tepláky, kraťasy) a obuv do tělocvičny i na hřiště. Přezůvky do třídy – ne s černou podrážkou.
Do Čj Pravidla českého pravopisu.

Samostatně si žáci 7. roč. zakoupí:
Sešity č. 440 – 2x, č. 520 – 1x,č. 524 – 6x, č. 544 – 9x,č. 644 – 1x, 545 – 1x, notový sešit (nemá-li z loňska).
Do Vv – kreslící podložku A3, hadřík na utírání štětců, nádobku na vodu, nůžky, pracovní oděv (do Vv + Pč).
Do Čj Pravidla českého pravopisu (nemá-li z loňska).

Samostatně si žáci 8. roč. zakoupí:
Sešity č. 440 – 3x, č. 444 – 1x, č. 520 – 1x, č. 524 – 7x, č. 540 – 3x, č. 544 – 8x, č. 644 – 1x, 545 – 1x, notový sešit (nemá-li z dřívějška), periodickou tabulku prvků, vědeckou kalkulačku.
Do Čj Pravidla českého pravopisu (nemá-li z loňska).

Samostatně si žáci 9. roč. zakoupí:
Sešity č. 440 – 3x, č. 444 – 1x, č. 520 – 1x, č. 524 – 6x, č. 544 – 8x, č. 644 – 1x , 545 – 1x, notový sešit a periodickou tabulku prvků, vědeckou kalkulačku (nemá-li z dřívějška).