Letní kemp 2021 u nás ve škole

Letní kemp 2021 u nás ve škole

V týdnu od 16. do 20. 8. proběhl u nás ve škole příměstský tábor financovaný z dotace MŠMT Letní kempy 2021. Pod vedením paní učitelky P. Jaroňové a paní asistentky M. Kingové se zájemci z řad našich třeťáků a čtvrťáků (tedy vlastně už čtvrťáků a páťáků) zúčastnili opravdu nabitého programu. Jeho snahou bylo podpořit posílení vztahů mezi dětmi, doplnit či upevnit dílčí znalosti, obnovit pracovní návyky, podpořit pohybové aktivity dětí a jejich duševní pohodu.

Sofča: „Líbilo se mi, že jsme byli na výletě v Lednici a že jsme šli na rozhlednu. Bylo fajn, že jsme měli i angličtinu a že jsme ji procvičovali.“

Eliška: „Líbilo se mi, že jsem byla po dlouhé době zase ve škole a viděla se s kamarádkami. Líbil se mi výlet do Lednice.“

Jakub: „Moc mi chutnalo jídlo a rád jsem si zahrál s kamarády fotbal a floorbal.“

Esterka: „Líbilo se mi, že jsme hráli různé hry, bojovky a kvízy. Super bylo vyrábění táborových triček a výlet do Lednice.“

Jirka: „Líbilo se mi, že jsme byli na výletě v Lednici a lezli po stromech.“

Mgr. Pavlína Jaroňová, Bc. Marcela Kingová